Pastoviems klientams nuolaidos !

COVID–19 VITAMINŲ reikšmė PANDEMIJOS METU

Paskelbė multivita 2020/09/02 0 Komentarai

Nuo COVID-19 saugoja tik skiepai, tačiau medicina paremta profilaktiniu gydymu, užbėgant ligai, kad ji neprasidėtų arba jos poveikis būtų mažiausias. Todėl labai svarbu stiprinti savo sveikatą, imunitetą, sumažinti galimybę susirgti kvėpavimo takų virusais.

 

Mums gali padėti VITAMINAI sustiprinti savo imuninę sistemą

 

Vitaminas C 

Vitaminas C veikia kaip natūralus priešuždegiminis vaistas, antioksidantas, stiprinantis imunitetą.  Jis gali padėti išvengti peršalimo ligų arba sumažinti jų simptomų trukmę ir sunkumą. Gali sumažinti infekcijų ir susirgimų, sukeliamų nuo bakterijų ir virusų. Žmogaus organizmas negali pats sintetinti vitamino C, todėl jo reikia gauti su maistu. Daugiausiai Vitamino C yra šiuose produktuose:

ALL C NEOLIFE KRAMTOMOSIOS TABLETĖS SU VITAMINU C VISAI DIENAI (120 TAB.)

SUSTAINED RELEASE VITAMIN-C NEOLIFE MAISTO PAPILDAS(120 TABLEČIŲ)

PRO VITALITY PLUS NEOLIFE KOMPLEKSINIS MAISTO PAPILDAS (30 MAIŠELIŲ, 120 TABLEČIŲ/KAPSULIŲ)

Vitaminas D 

Vitamino D deficitą turi daugelis žmonių, todėl rekomenduojama jo poreikį papildyti reguliariai. Jis yra vienas iš svarbiausių maistinių medžiagų palaikant imuninę sistemą, padeda sumažinti peršalimo ir gripo riziką.

VEGAN D VITAMINAS D NEOLIFE MAISTO PAPILDAS (120 TAB.)

PRO VITALITY PLUS NEOLIFE KOMPLEKSINIS MAISTO PAPILDAS (30 MAIŠELIŲ, 120 TABLEČIŲ/KAPSULIŲ)

Vitaminas A  

Vitaminas A visada minimas kaip vienas svarbiausių žmogaus organizmui, jis turi ypatingą svarbą imuniteto stiprinimui. Maisto papildai su vitaminu A gali būti naudingi stiprinant organizmo gebėjimą kovoti su infekcijomis, ypač sergant kvėpavimo takų infekcinėmis ligomis.

PRO VITALITY PLUS NEOLIFE KOMPLEKSINIS MAISTO PAPILDAS (30 MAIŠELIŲ, 120 TABLEČIŲ/KAPSULIŲ)

Cinkas 

Cinkas vaidina svarbų vaidmenį stiprinant imunitetą. Yra patvirtinta, kad Cinkas mažina peršalimo trukmę ir sunkumą, kai vartojama per 24 valandas nuo simtomų pasireiškimo pradžios, taip pat gali padeda sumažinti infekcijų dažnį.

CHELATED ZINC MAISTO PAPILDAS SU CINKU (90 TABLEČIŲ)

BETAGUARD NEOLIFE MAISTO PAPILDAS SU CINKU IR SELENU (90 TABLEČIŲ)

PRO VITALITY PLUS NEOLIFE KOMPLEKSINIS MAISTO PAPILDAS (30 MAIŠELIŲ, 120 TABLEČIŲ/KAPSULIŲ)

Selenas 

Selenas, antioksidantas, pagrindinė maistinė medžiaga imuninei funkcijai palaikyti, padeda sustiprinti organizmo apsaugą nuo bakterijų, virusų ir vėžio ląstelių.

BETAGUARD NEOLIFE MAISTO PAPILDAS SU CINKU IR SELENU (90 TABLEČIŲ)

 

Česnakas 

Česnakinės daržovės tūkstantmečius visame pasaulyje yra vartojami kaip natūralus vaistas. Česnakai padeda kovojant nuo peršalimo, priešgripinis vaistas, padeda esant kvėpavimo takų susirgimams (chroniškas ir paaštrėjęs bronchitas, astma). Tyrimai parodė, kad tiek švieži česnakai, tiek česnako papildai gali sumažinti virusinių viršutinių kvėpavimo takų infekcijos sunkumą ir apsaugoti nuo infekcijos virusais.

GARLIC ALLIUM COMPLEX NEOLIFE MAISTO PAPILDAS IŠ SVOGŪNŲ IR ČESNAKŲ (60 TAB.)​

 

Probiotikai

Probiotikai arba gerosios bakterijos, tai maisto papildai, kuriuose yra saprofitinių bakterijų, gerinančių žmogaus mikrobų pusiausvyrą. Probiotikai skatina sveiką imuninę sistemą ir mažina peršalimo, alergijos ir egzemos dažnumą, stiprindami imuninę sistemą. Naujausi tyrimai rodo, kad šios naudingos bakterijos sudaro 80–90% mūsų imuninės funkcijos​. Probiotikai pašalina iš žarnyno toksinus, skatina žarnyno imuninę funkciją. Probiotikai tiesiogiai stiprina žmogaus imunitetą, organizmo imunines funkcijas, didina limfocitų funkciją, interferono gamybą, aktyvina plaučių makrofagus, didėja natūralus organizmo atsparumas bakterijoms ir virusams. Atlikti tyrimai parodė, kad vaikams vartojant probiotikus, sumažėjo kvėpavimo takų infekcijų skaičius. Probiotikus būtina naudoti baigus antibiotikų kursą, kad atstatyti žarnyno mikroflorą.

ACIDOPHILUS PLUS PATENTUOTOS NEOLIFE GEROSIOS BAKTERIJOS (60 KAPSULIŲ)​

 

 

Flavonoidai  

Flavonoidai ir aromatinių rūgščių dariniai yra atsakingi už propolio ekstraktų antivirusinį aktyvumą. Kaip parodė tyrimai, kai kurie flavonoidai (baikalinas) slopina ŽIV infekciją.

FLAVONOID COMPLEX NEOLIFE MAISTO PAPILDAS IŠ TAMSIŲ UOGŲ IR DARŽOVIŲ (60 TABLEČIŲ)