Pastoviems klientams nuolaidos !

CINKO trūksta kas 3-iam lietuviui

Paskelbė multivita 2021/09/13 0 Komentarai

Cinkas mūsų organizmui yra gyvybiškai svarbus. Cinko kūnas nekaupia, todėl būtina nuolat papildyti jo atsargas.

 

Cinkas yra būtinas elementas, kad dirbtų daugybė – daugiau nei 1.000 – įvairių fermentų, kurie greitina visas reakcijas, reikalingas visoms cheminėms reakcijoms ląstelėse. 

 

Simptomai, pranešantys, kad jums trūksta cinko

 1. Sulėtėjęs vaikų augimas -  ypačaktualu nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms motinoms.
 2. Pablogėję skonio ir kvapo jutimai
 3. Susilpnėjusi imuninė sistema. Cinkas veikia kaip natūralus antibiotikas, tai vaistas nuo uždegimų. Jis taip pat slopina tam tikrus virusus, gali sumažinti peršalimo simptomus, jeigu jo išgersite iš karto susirgę. Patvirtintas faktas, kad grybeliai auga naudodami cinką iš mūsų organizmo, taip jie dauginasi ir silpnina mūsų imuninę sistemą.
 4. Lytinio potraukio sumažėjimas, prostatos problemos ir testosterono sumažėjimas, nes didžiausia cinko koncentracija yra prostatoje. Be to, cinkas būtinas testosterono gamybai. Cinko gausu ir spermoje. Tad cinkas labai svarbus ir prostatos sveikatai, ir testosterono gamybai, ir spermos gyvybingumui.
 5. Plaukų slinkimas, odos problemos – lėčiau gyjančios odos žaizdos, aknė, egzema, dermatitas, sausa oda, opos, trapūs nagai.
 6. Depresija - Cinko trūkumas daro tiesioginį poveikį nuotaikai. Pavyzdžiui, dopaminas jungiasi su cinku, o šis cheminis junginys sukelia pasitenkinimo būseną.
 7. Pablogėjusi insulino gamyba. Cinkas dalyvauja gaminant ir sekretuojant insuliną. Persirgus pankreatitu dažnai trūksta cinko.
 8. Akių problemos, sausos akys
 9. Su amžiumi susijusi geltonosios dėmės degeneracija
 10. Uždegimų padidėjimas
 11. Blogas burnos kvapas
 12. Mažas cinko kiekis organizme gali padidinti kraujospūdį.

Pasisavinti cinką trukdo:

– žarnų ligos,

– antibiotikai,

– kepenų ligos,

– mažas skrandžio rūgštingumas,

– fitino rūgštis, kurios yra grūduose,

– diabetas (daug angliavandenių turinti mityba eikvoja cinko atsargas).

 

 

NEOLIFE siūlo CHELATED ZINC MAISTO PAPILDAS SU CINKU. Unikalus Neolife chelatinimo procesas žymiai pagerina cinko įsisavinimą iš dviejų išskirtinių amino rūgščių chelatų, optimizuoja biologinį prieinamumą ir mažina virškinamojo trakto sudirginimą. Chelatinimas – tai cheminis procesas, kurio metu didesnė molekulė ar molekulių grupė apsupa ar „apvelka” mineralo atomą. Dėl chelatinimo proceso mineralai pasisavinami net iki 300 proc. geriau.