Pastoviems klientams nuolaidos !

Apie NeoLife

 Sukurta gamtos, pagrįsta mokslo

NeoLife produktų filosofija yra gana paprasta: absoliutus, tvirtas kokybės siekimas, be kompromisų.
Mes manome, kad tinkamas sprendimas, – ką suteikti savo organizmui ir savo namams, o nuo ko susilaikyti, - yra vienas svarbiausių sprendimų mūsų gyvenime. Negali būti jokių kompromisų, kai kalbame apie savo ar savo vaikų bei šeimos narių sveikatą.


GRYNUMAS, VEIKSMINGUMAS IR ĮRODYMAI

Daugiau kaip 60 metų ištisos šeimų kartos visame pasaulyje pavedė NeoLife daryti tai, ką gali tik nedaugelis įmonių – t.y. gaminti produktus, kurių pagrindą sudaro aukščiausios kokybės sveikų šaltinių komponentai, kurių veiksmingumą įrodė milijonai patenkintų klientų.

  • IŠTIRTI: Žymiausi pasaulio mokslininkai, tyrinėtojai ir mitybos specialistai ieško veiksmingų sprendimų.
  • GRYNI: Patyrę technologai atrenka tik geriausias žaliavas, jog galėtų užtikrinti aukščiausią sudėtinių dalių grynumo lygį.
  • SAUGŪS: NeoLife maisto papildai yra biologiškai suderinami. Tai reiškia, kad jų sudėtinės dalys tinka žmogaus organizmui, ir produktus galima saugiai vartoti. Mes naudojame tik tas medžiagas, kurios ištisus šimtmečius buvo žmogaus mitybos dalis.
  • VEIKSMINGI: NeoLife produktai sukurti remiantis naujausiomis mokslo žiniomis ir šiuolaikiškiausiomis technologijomis, siekiant koncentruoti ir standartizuoti aktyvius žaliavų komponentus. Taip garantuojama, kad galutinis produktas suteiks visą gamtos skirtą naudą.
  • IŠBANDYTI: NeoLife produktai kruopščiai tiriami pasitelkiant naujausius mokslinius metodus siekiant užtikrinti produktų saugumą, kokybę ir veiksmingumą. Sudedamosios dalys taip pat nuolat tiriamos aiškinantis, ar nėra potencialių žalingų medžiagų.
  • PATVIRTINTI: Klinikiniai tyrinėjimai, įrodantys NeoLife produktų veiksmingumą, buvo publikuoti pačiuose prestižiškiausiuose pasaulio moksliniuose žurnaluose. Mūsų unikalus tvirtas įsipareigojimas remtis mokslo pranašumais pritraukė Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento, Ligų kontrolės ir prevencijos centro, didžiųjų universitetų bei kitų gerbiamų mokslo institucijų pasaulyje dėmesį.

Mūsų filosofija

SUKURTA GAMTOS

NeoLife produktai suteikia natūralių medžiagų, kad padėtų jums būti energingiems ir gerai jaustis.

PAGRĮSTA MOKSLO

Šios maistinės medžiagos pateikiamos ypatingai bioveiksminga forma išskirtinėse formulėse, kurios maksimalizuoja maistinių medžiagų absorbciją, panaudojimą bei naudą, naudojant pačius pažangiausius mokslo metodus ir originalias technologijas.

GARANTUOTA KOKYBĖ

Mes didžiuojamės savo aukšta kokybe ir saugumo standartais, kurie užtikrino mūsų produktų veiksmingumą daugiau kaip 60 metų.

DAROME TAI, KAS TEISINGA

Mūsų filosofija sako, kad kiekvienas mūsų sprendimas yra priimamas jūsų, jūsų šeimos ir aplinkos labui. Mūsų ilga nenutrūkstanti verslo, perdirbamų pakuočių ir sprendimų dėl minimalaus poveikio aplinkai istorija niekada nesikeitė.

NEOLIFE šeimos prekių ženklai

  

AUKŠČIAUSIOS  KOKYBĖS IŠ SVEIKŲ PRODUKTŲ PAGAMINTI MAISTO PAPILDAI, SUKURTI GAMTOS IR PAGRĮSTO MOKSLO

   

TAI SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA IŠ JŪROS AUGALŲ MOKSLINIU PAGRINDU SUKURTA ODOS PRIEŽIŪROS LINIJA

  

EKOLOGIŠKOS NAMŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS „ŽALIOS“ NUO 1960 M.

 Neolife šemos produktų katalogas


NEOLIFE išsiskiria nuo kitų, kad jos produktai pagrįsti mokslu ir už jų kūrimą yra atsakingi mokslininkai, kurių atsakomybės ir veikla viešai deklaruojamos


Mokslo pranašumo istorija

„NeoLife“ Mokslo patarėjų tarybos steigėjas, garbės narys dr. Arthuras Furstas visame pasaulyje pripažįstamas kaip toksikologijos ir vėžio ligų tyrinėjimo pradininkas. Dr. A.Furstas įkūrė Stanfordo vėžio chemoterapijos laboratoriją ir 50 metų buvo pagrindinis asmuo šios ligos prevencijos moksle. Daugelis jo atradimų leido sukurti novatoriškus „NeoLife“ produktus.

Jo begalinis talentas, energija, atsidavimas ir vizija yra pagrindinės priežastys, kodėl „NeoLife“ metai po metų pristato šiuolaikiškus produktus, kurie patenkina tikruosius žmonių poreikius.

Dr. A. Fursto 1976 m. įsteigta „NeoLife“ Mokslo patarėjų taryba yra vienas iš žymiausių pasaulio mokslininkų ir tyrimų centrų. Visa tai skirta siekiant pristatyti produktus, kurių pagrindą sudaro gamta. Mūsų Mokslo patarėjų tarybos nariai aktyviai dalyvauja šiuolaikiniuose mokslo tyrimuose, o jų publikacijos nuolat spausdinamos moksliniuose žurnaluose.

John R. Miller SAB direktorius. Produktų technologas, tyrinėtojas, Niujorko Mokslų akademijos narys, Kosmetikos gamintojų bendrijos narys.

Ponas Milleris, elektronikos inžinierius, kilęs iš Silicon Valley (Kalifornija), nuo 1966 m. dirba produktų mokslo ir technologijų sferoje. Po trumpos karjeros Nacionalinėje aeronautikos ir kosmoso valdyboje (NASA) (Moffet Field, Kalifornija), jis pakeitė karjeros kelią ir pasuko į produktų gamybos sritį. Jo patirtis, leidusi tapti mokslo ir technologijų viceprezidentu, apima gamybos administravimą, vietinei ir tarptautinei rinkai skirtų produktų plėtrą, „NeoLife International” tarptautinius rinkodaros tyrimus.

Turėdamas daugiau kaip 40 metų darbo patirtį, jis ištyrė, išplėtojo ir realizavo per 500 produktų daugiau kaip 50-yje šalių. Jis glaudžiai bendradarbiauja su Saugių maisto medžiagų taryba Vašingtone.

Puikus oratorius, ponas Milleris žinomas gebėjimu mokslišką technikos medžiagą perteikti lengvai suprantama kalba.


Fred G. Hooper, Ph.D., Biochemikas, mitybos specialistas, žymus produktų kūrėjas, rašytojas ir lektorius

Dr. Hooperis biologijos, chemijos ir matematikos bakalauro laipsnį įgijo Stephen F. Austino universitete, Teksase, apgynė daktaro laipsnį biochemijos ir mitybos srityje. Yra mitybos ir biochemijos specialistas, dėstęs biochemiją Teksaso A&M universiteto biochemijos ir mitybos fakultete.

Yra SAB narys nuo 1984 m., daugelio mokslo publikacijų, tyrimų, straipsnių, reziumė ir pristatymų apie mitybą autorius. Dalyvavo atliekant vitaminų, hormonų, lipidų ir aminorūgščių tyrimus, yra žymus produktų kūrėjas. Dr.Hooperis įsitikinęs, kad klientams reikia teikti tikrovę atitinkančią informaciją, kuri jiems reikalinga norint priimti kompetentingus mitybos sprendimus.

Jis analizuoja, kaip tūkstančiai tarpusavyje suderintų sveiko maisto maistinių medžiagų maitina, sustiprina bei atstato ląsteles, ir tiria, kaip sveiko maisto papildai geba aprūpinti ląsteles optimaliu maistinių medžiagų kiekiu tam, kad būtų daugiau energijos ir gyvybingumo.

Laszlo P. Somogyi. Ph.D., Maisto, mitybos mokslo specialistas, Maisto technologijos instituto mokslo bendrijos narys.

Dr.Somogyi yra maisto srities mokslininkas konsultantas, Pramonės patarėjų tarybos narys. Studijavo Žemės ūkio mokslų universitete Budapešte, magistro ir daktaro laipsnį apgynė Niudžersio Rutgerio universitete.

Dr. Samogyi 30 metų paskyrė maisto pramonės sričiai, buvo vyriausiasis maisto pramonės mokslinis darbuotojas „SRI International“. Jis specializuojasi produktų plėtros, maisto ir gėrimų, maisto medžiagų ir maisto priedų, biologijos, vaisių ir daržovių apdorojimo ir vartojimo srityje. Parašė daugiau nei 50 mokslo straipsnių, bendradarbiavo daugelio vadovėlių, skirtų mokslui apie maistą ir technologijas, leidybos ir redagavimo metu. Dirbo Maisto mokslo ir mitybos recenzijų redaktorių taryboje, vadovavo JAV Maisto ir vaistų administracijos tyrimų projektams. Dr. Somogyi yra Maisto technologijos instituto  bendradarbis. Yra Amerikos grūdų biochemijos specialistų asociacijos ir Amerikos aliejaus biochemijos bendruomenės narys.

Arianna Carughi Ph.D., C.N.S., Mitybos specialistė, Stanfordo universiteto mokslo draugijos narė.

Dr. Carughi įgijo biologijos-ekologijos-aplinkosaugos bakalauro laipsnį Vassar koledže, mitybos srities specialisto magistro laipsnį Kolumbijos universitete ir mitybos mokslo daktaro laipsnį Berklio Kalifornijos universitete. Apgynusi daktaro laipsnį, atlikdama tyrimus bendradarbiauja su Stanfordo universitetu, yra sertifikuota Amerikos mitybos koledžo mitybos specialistė, Tarptautinio švietimo instituto stipendiatė. Dr. Carughi yra gavusi daug stipendijų, apdovanojimų, gavusi Neizerio stipendiją. Nacionalinio sveikatos instituto buvo apdovanota už tyrimus eksperimentinės mitybos srityje. Dr. Carughi tyrimai spausdinami įvairiuose mokslo žurnaluose, pristatomi prestižinėse mokslo konferencijose. Būdama Kolumbijos, Berklio ir Stanfordo universitetų maisto biochemijos tyrinėtoja, domisi, kokią reikšmę maistinės medžiagos turi augimui ir vystymuisi. Ji tvirtai tiki, kad mokslo tyrimų pagrindinis tikslas – prisidėti prie naujų produktų kūrimo, kurie gali pakeisti žmonių gyvenimą geresne linkme.

David Shepherd, Ph.D., Mikrobiologinės biochemijos specialistas, Maisto technologijos ir fitochemijos ekspertas.

Dr. Shepherdas bakalauro laipsnį įgijo Durhamo universitete (Jungtinė Karalystė), mikrobų biochemijos srities magistro ir daktaro diplomą apgynė Mančesterio universitete. Toliau daktaro studijas tęsė mikrobų fermentologijos srityje Kalifornijoje. Dr. Shepherdas yra žymus biochemikas ir fitochemijos specialistas, per daugiau kaip 20 darbo metų išspausdinęs 16 mokslo publikacijų ir gavęs 12 patvirtintų patentų. Mokslininkas turi daug darbo patirties, turint omenyje ir tai, kad jis buvo vienos didžiausių maisto pramonės įmonių pasaulyje, dirbančios daugiau nei 40 šalių, gėrimų skyriaus direktorius.  Dr.Shepherdas turi daug žinių gamybos srityje, aktyviai dalyvauja Europos mokslo ir technikos bendruomenėse. Jis puikiai išmano maisto produktų istoriją, pasaulio maisto tiekimo sritį bei puikiai nutuokia, kaip tam tikros rinkos tendencijos paveiks maisto produktų įvairovę ir tinkamumą. Tikėdamas natūralių produktų poveikiu energijai ir gyvybiškumui, dr. Shepherdas yra įsitikinęs, jog maisto papildai yra gyvybiškai svarbūs gerai ilgalaikei savijautai.


Diane Clayton Ph.D. Biochemikė, maisto specialistė, sveikatos specialistė.

Dr. Clayton biochemijos bakalauro darbą apgynė Batho universitete (JK), o daktarės mokslo laipsnį įgijo Fribourgo universitete Šveicarijoje. Dr. Clayton turi plačią tarptautinę patirtį mitybos ir sveikatingumo pramonės tyrimų ir plėtros srityje. Ankstyvuosiuose darbuose dr.Clayton tyrinėjo maisto apdorojimo poveikį mikroelementų apykaitai, ypač cinkui ir geležiai.

Šiuo metu dr.Clayton vadovauja sudedamųjų medžiagų tyrimams, produktų kūrimui (tame tarpe ir svorio kontrolės produktų, maistinių bei sportininkams skirtų gėrimų, kūdikių ir vaikų mitybai skirtų produktų). Dr.Clayton yra išspausdinusi nemažai straipsnių, jos vardu užregistruoti keli patentai. Pastaruoju metu ji pradėjo domėtis mitybos terapija bei fitoterapija, tapo šios srities specialiste. Dr.Clayton tvirtai tiki netradicinės medicinos svarba – tai lyg bendros sveikatos priežiūros dalis. Ji plačiai bendrauja su tarptautine mokslininkų bendrija. Yra kelių mitybos tyrimo bendrijų narė, taip pat Tarptautinės riebalų rūgščių ir lipidų tyrimo draugijos narė. Dr. Clayton mano, kad švietimas mitybos srityje vaidina svarbų vaidmenį pasaulinėje bendruomenėje. Jis padeda žmonėms priimti teisingus sprendimus, renkantis maistą ir gyvenimo būdą.


Mark Lowman, Biologas, produktų formulių sudarytojas, kokybės ekspertas.

Turėdamas išsilavinimą biologijos mokslų srityje, Markas Lowmanas savo karjerą pradėjo tyrinėdamas ir kurdamas fitonutriceptikus, specializavosi alternatyvios maisto medžiagų pristatymo sistemos sodininkystės ir ypač žemdirbystės pramonėje. Didelė šio plėtros darbo dalis apima polimerų sluoksnius ir jų naudą kuriant kontroliuojamo išskyrimo formules. Be šio darbo plėtojant produktus, ponas Lowmanas yra sertifikuotas kokybės kontrolės sistemų ekspertas, atsakantis už kokybės kontrolę ir jos garantiją. Markas Lowmanas giliai įsitikinęs, kad gera mityba yra svarbi energijai ir gyvybiškumui. Šis įsitikinimas ir jo darbas fitonutriceptikų sferoje suteikė progresą žmogaus mitybos sferai. Nuo 1995 m. M.Lowmanas dirba NeoLife produktų plėtros komandoje, kurdamas naujus produktus ir vadovaudamas produktų bandymams (siekiant užtikrinti, jog NeoLife klientai gautų aukščiausios kokybės produktus). Jo puikios darbo laboratorijoje ir gamyboje žinios leido sėkmingai dirbti NeoLife Mokslo patarėjų taryboje. Priimti pažangiausi sprendimai leido sukurti produktus ir juos platinti visame pasaulyje. Prisidėjo prie daugelio NeoLife produktų kūrimo. Jis yra Maisto technologijos instituto, Amerikos chemikų draugijos ir Amerikos biologijos mokslų instituto narys. Dirbo Atsakingosios mitybos tarybos augalų / kokybės standartų komitete; buvęs Amerikos farmacijos mokslininkų asociacijos narys.


Liz Applegate, Ph.D., mitybos ir sporto mitybos specialistė.

Dr. L. Applegate biochemijos bakalauro ir mitybos mokslo daktaro laipsnį įgijo Kalifornijos universitete, Davise. Dr. L. Applegate yra Kalifornijos universiteto Mitybos fakulteto narė ir Mitybos sportuojant direktorė. Taip pat dr. L. Applegate yra „International of Sport Nutrition and Exercise Metabolism“ redakcijos tarybos narė, „American College of Sports Medicine“ bendradarbė bei „Sports and Cardiovascular Nutritionists“ (Amerikos dietologų asociacijos grupės) narė.   Kalifornijos universiteto moko studentus, jog gera mityba ir sportas yra labai svarbūs. Dr. Applegate taip pat konsultuoja universiteto studentus ir profesionalius sportininkus, maisto kompanijas mitybos klausimais. Ji dažnai skaito pagrindinius pranešimus pramonės, sporto ir mokslo renginiuose.  Už savo atsidavimą mokant žmones mitybos, sporto ir sveikatos srityse, ji buvo kelis kartus apdovanota už mokymus, tyrimus ir darbą. Yra kelių knygų autorė, taip pat yra parašiusi daugiau kaip 400 straipsnių. Ji nuolat dalyvauja tarptautinėse, visos Amerikos ir vietinėse radijo bei televizijos laidose, jos pasisakymai dažnai cituojami žurnaluose ir laikraščiuose.