Pastovierms klientams nuolaidos !

Sveika ir subalansuota mityba - praeities mitas

Paskelbė multivita 2018/03/18 0 Komentarai

Sveika ir subalansuota mityba - praeities mitas

 

Kiek kartų esame girdėję, kad sveikai ir subalansuotai mitybai nereikia jokių maisto papildų? Tikrai esame girdėję ne iš vieno. Šią sąvoką visuomet kartoja sveikatos priežiūros specialistai. Tačiau taip nebėra. Šiais laikais tariamai sveikai ir subalansuotai mitybai sunku aprūpinti organizmą optimaliu kiekiu mikroelementų ir jų kokybe.

 

Ir iš dalies taip yra todėl, kad laikui bėgant maisto produktuose esančių maistinių medžiagų kiekis mažėja. Ar žinote, kiek šiandieninių obuolių reikėtų suvalgyti, kad gautas vitaminų, mineralų ir ląstelienos kiekis  būtų toks pat kaip 1914 m.? Daugiau nei 20 ! ( pagal JAV žemės ūkio departamento duomenis).

 

To priežastis labai parasta: konkurencija, kainų karai, stengiamasi nuimti kuo daugiau derlių per metus, intensyvus darbas žemės ūkyje, vaisiai ir daržovės auginamos šiltnamiuose, trąšos, konservantai ir kt. Dirbami dirvožemiai baigė tiekti mineralus augalams. Šiandieniniai vaisiai ir daržovės turi būti patrauklūs, kad prekybos centre atrodytų blizgūs, tačiau jie nėra tokie, kokie atrodo.

 

Tęsiant JAV žemės ūkio departamento duomenis (tas pats nutiko ir Europos dirvožemiui), yra maisto produktų, kurių vitaminų ir mineralų kiekis per pastaruosius 30 metų sumažėjo 81%! Tai yra pagrindinis klestinčios funkcinės maisto ir maisto papildų pramonės argumentas. Neabejojame, kad maisto papildai, papildomi vitaminai, mineralai bus visiškai įtraukti į mūsų gyvenimą.