Pastovierms klientams nuolaidos !
Skalbimo milteliai "G1", 5 kg.

Skalbimo milteliai. Pakuotėje 5 kg. Kaušelis. Pakanka 1/4 kaušelio 1 skalbimui.  Nemokamas pristatymas.

NeoLife / GNLD skalbimo milteliai G1 - tai koncentruotos ir ekonomiškos  skalbimo priemonės, kurias lengva išskalauti, jos biologiškai suyrančios, be fosfatų ir be agresyvios chemijos, puikiai tinka kūdikiams bei alergiškiems žmonėms. Labai ekonomiški, gali būti naudojami įvairios temperatūros vandenyje. Dėl esamos miltelių koncentracijos - tai vieni pigiausių skalbimo priemonių,.

Geri skalbimo milteliai turi turėti keletą gerų savybių. Visų pirma, jie turi įveikti bet kokį purvą ir nepriklausomai nuo audinio tipo, jo nesugadinti. Jie turi būti veiksmingi, nepaisant to, skalbiame rankomis ar tam tikro tipo skalbimo mašina, kokia vandens temperatūra, vanduo kietas ar minkštas. Galų gale, išskalbus svarbu ne tik tai, ar drabužis švarus – jis turi atrodyti švarus. Jūsų skalbiniai turi būti minkšti ir gaiviai kvepiantys. Balti skalbiniai turi būti balti, o spalvoti – ryškūs ir neišblukę. G1 skalbimo milteliai sukurti specialiai tam, jog atitiktų visus šiuos reikalavimus.

Kodel Golden G1?

 • Tai unikali priemonė, veikianti bet kokios temperatūros vandenyje.
 • Efektyviai išplauna daugelį dėmių.
 • Originali skalbimo miltelių formulė sulaiko purvą ir neleidžia jam įsiskverbti į kitus skalbinius.
 • Išskalavus, nepalieka jokių žymių.
 • Kontroliuoja putų susidarymą.
 • Koncentruoti.
 • Apsaugo skalbimo mašiną nuo korozijos.

Kaip veikia G1

Mokslininkai jau seniai suprato, jog pašalinti riebalų dėmes labai sunku. Audiniai turi ypatingą savybę – jie tarsi pritraukia purvo molekules. Jos giliai prasiskverbia į audinį ir priešinasi bandymams jas pašalinti. G1 siūlo šios problemos sprendimo būdą.

G1 aktyvieji komponentai prasiskverbia net į sunkiausiai pašalinamas dėmes, o šarminiai komponentai pašalina purvo molekules iš audinio. Svarbu, jog pašalintas purvas nesiliestų su kitais skalbiniais. G1 sudėtyje yra komponentų, kurie sulaiko purvą vandenyje, kol jis išskalavus pašalinamas iš skalbimo mašinos. Be to, G1 turi medžiagų, kurios apsaugo metalines skalbimo mašinos dalis nuo korozijos.

G1 sudėtyje yra natrio perkarbonato, kuris pašalina giliausiai įsiskverbusias dėmes, dėl ypatingų komponentų veikia net ir žemos temperatūros vandenyje.

G1 sudėtyje yra optinių baliklių, kurie baltus skalbinius dar labiau balina, o spalvoti skalbiniai tampa dar ryškesni. Kadangi G1 sudedamosios dalys nesikaupia audinio pluošte, todėl, net ir skalbiant daug kartų, jūsų skalbiniai neišbluks.


G1 lengva skalauti – tai dar vienas šios priemonės privalumas

Golden G1 skalavimo metu visiškai pašalinamas. Skalbimo milteliai nepalieka jokių muilo nuosėdų, dėl kurių audinys blunka. Jie neblukina audinio ir leidžia lengvai jį išlyginti. Milteliai nepalieka jokių dėmių ant marškinių, apatinio trikotažo ar kojinių, todėl nedirginama oda. Odos nedirgina paklodės ir pagalvių užvalkalai.

Naudojimo instrukcija

Golden G1 formulė garantuoja veiksmingiausią skalbimą. Skalbimo milteliai ekonomiški, gali būti naudojami įvairios temperatūros vandenyje. Naudojant, atkreipkite dėmesį į vartojimo kiekį ir instrukcijas, nurodytas ant etiketės.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Skalbimo milteliai "G1", 5 kg.

 • Prekės kodas: 144
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 75.10€
 • Be PVM: 75.10€
„Nutriance Rich Revitalizing Shampoo“ šampūnas normalių ir riebių plaukų priežiūrai. Pagam..
13.80€
Be PVM: 13.80€
Maisto papildas iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų. Karote..
79.90€
Be PVM: 79.90€
Rinkinį sudaro 3 vienetai pakuočių Neolife Pro Vitality Plus.  Nemokamas pristatymas.Kiekvieno ..
214.20€
Be PVM: 214.20€
UpBeet - idealus papildas prieš treniruotę, kurio vienoje porcijoje yra 60 mg maistinių nitratų. Pal..
78.90€
Be PVM: 78.90€
Išskirtinis nedūžtantis termosas išlaiko gėrimą šaltą iki 20 valandų arba karštą iki 12 valandų. Pat..
19.00€
Be PVM: 19.00€
NeoLife plakiklis ir gertuvė skirtas baltyminiams kokteiliams NeolifeShake ar NutriShake maišyti, pl..
4.60€
Be PVM: 4.60€